Srpen 2009

animace

31. srpna 2009 v 18:57 | BLANKA
kopčit jen se zdrojem!!! by ewafarna-fc.blog.cz

Ewa Farna avizuje nové album expresívním hitem Toužím !

29. srpna 2009 v 12:32 | BLANKA |  Ewa Farna :0)
Bezpochyby nejtalentovanější anejvýraznější vycházející pěvecká hvězda současnosti, dnes už 16letá Ewa vydá koncem října své nové album, které bude hudebně, zvukově i textově vyzrálejší a hlavně současnější..Pilotem se stává expresivní strhující rocková skladba Toužím, ke kterési text poprvé složila Ewa sama a na prelomu srpna/září k němu vznikne i videoklip v polske produkci, kde slaví Ewa nyní výrazné úspěchy.

Zdroj:


bleskajjjda :-)

28. srpna 2009 v 9:17 | BLANKA |  soutěže

bleskajjjda :-)

1.ahoj
2.jak se máš??
3.líííbíí se ti podzim ??
4. co si přeješ na vánoce ???
5.mášš ?? blog ??
6.jestli jo za dej adresu a já se juknu
7.chceš na tvim blogu zanechat komentáář ??
8.líbí se ti tu ??
9.čawwky

ceny za bleskajdu:jmenovky,animace s Ewou(né klikací),diplomek,text

ewafarna >/]

25. srpna 2009 v 18:22 | BLANKA |  Ewa Farna videa :0)
object height="296" width="450">

aahoj :-)

24. srpna 2009 v 14:41 | BLANKA |  Ewa Farna :0)
Photo Flipbook Slideshow Maker

chcete si mě přidat mezi své sb ?? jestli jo tak si uložte tajtu klikačku a udělejte jí klikací na vašem blogu nebo využijte jiné ikonky která je pod jmenu a taje oficiální

Ewa Farna podporuje výjimečné děti

22. srpna 2009 v 19:37 | BLANKA |  Ewa Farna :0)
Vendryně, Praha - Populární zpěvačka Ewa Farna z Vendryně se rozhodla podpořit dobrou věc a navázala spolupráci s nadačním fondem Dětský čin roku.

Ewa Farna přiznala: "Ano, pořád jsem panna!"

19. srpna 2009 v 19:37 | BLANKA
Ewa Farna přiznala:
Zpěvačka Ewa Farna oslaví 12. srpna šestnáctiny prozaicky s rodiči. "Žádné velké popíjení to nebude, ale domácí rodinná oslava," vysvětlila zpěvačka. A přiznala, že přítele zatím ještě nemá.

"Jsem singl. Nikoho nemám a ani nehledám. To prostě musí přijít samo. Láska si nedá poroučet, buď je nebo není. A u mne zatím platí to druhé," vysvětluje zpěvačka. Její vyvolený by měl být společenský, pohledný, vtipný a měl by mít něco, co nemá každý chlap. "O penězích to ale v žádném případě není. Prostě musí mít něco, čím by si mě získal a zaujal. Chtěla bych, aby to nebyl tuctový chlap. Ty potkávám denně."

Farna se také svěřila, že první lásku si prožila, když jí bylo 12 let. "Šíleně jsem se tehdy zamilovala. Byl to platonický vztah a on o tom nevěděl. Neřekla jsem mu to a dva roky se užírala a nebyla se mnou kloudná řeč. Prostě první láska, platonická a přesto silná a krásná. Myslím, že na ni budu hodně dlouho vzpomínat." Ewa se na chvilku zasnila, ale hned se zase vrátila do reality. "Mám fakt dost práce a nic nechci uspěchat. Někdo se objeví. Možná zítra, možná za pět let, ale přijde. Určitě," kategoricky uzavřela krátkou zpověď.
//<![CDATA[ CreateWlink('http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/251-gabriela-filippi-2.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'); //]]>

Galerie:


V patnácti milionářkou: Ewa Farna si vyzpívala první milion!

19. srpna 2009 v 19:33 | BLANKA |  Ewa Farna :0)
V patnácti milionářkou: Ewa Farna si vyzpívala první milion!

V patnácti milionářkou: Ewa Farna si vyzpívala první milion!


O tom, že jí u nohou leží nejen čeští, ale i polští fanoušci, svědčí Ewin obrovský úspěch na letošním výročním festivalu SOPOT HIT 2009. Největším hitem léta 2009 byla totiž zvolena písnička Ewy Farné s názvem Cicho (Ticho). V pátek večer tak rozhodli diváci polské televize TVP2 v přímém přenosu slavnostního večera. Pořad i celý průběh festivalu byl vzhledem ke stému výročí Festivalu Sopoty o to sledovanější jak diváky, tak i médii.

Česká bronzová slavice obstála v silné konkurenci stálic polské scény a nechala za sebou všechny tamní hvězdy. Čerstvě šestnáctiletá zpěvačka nás v zahraničí reprezentuje skvěle. Letos si do Česka odvezla prvenství ze tří festivalů v Polsku a zdá se, že je tak nejúspěšnější zpěvačkou letošní festivalové sezóny v Polsku vůbec. Pojďme si to zrekapitulovat:
Opole 2009 - vyhrála cenu Album roku ( Cicho). Sopoty Top Trendy 2009 - vyhrála cenu Nejlepší interpret na internetu roku 2009. Sopoty Hit 2009 - vyhrála jedinou cenu večera - Nejlepší píseň - hit léta 2009 (píseň Cicho)

Moderátoři festivalu uvedli Ewu na scénu metaforou, že patnáctiletá zpěvačka zpívající česky a polsky má v sobě energii českého Temelína. Diváci v amfiteátru Opery Lešna pak skandovali a zpívali hned od prvních tónů, kdy Ewa vstoupila na pódium.

Zpěvačka zazářila za doprovodu své nové kapely, se kterou vyráží v listopadu na česko - slovensko - polské turné. Kdo chce tedy uvidět naživo energickou rockovou show plnou překvapení a nových písniček talentované rockerky (nové české album vyjde v říjnu), bude mít možnost na šesti koncertech v České republice. Ewa se už teď na všechny své fanoušky moc těší. Turné bude pak v jarních měsících pokračovat k našim slovenským a polským sousedům.


ewa na pláži

18. srpna 2009 v 20:17 | BLANKA |  Ewy galerie :0)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

zdroj:Ewinino turné! se blíží !

18. srpna 2009 v 19:40 | BLANKA |  Ewa Farna :0)

TOUR: EWA FARNA 2009 Vstupenky na podzimní turné již v prodeji!!

V síti Ticetpro už jsou v prodeji vstupenky na podzimní tour ,,EWA FARNA 2009´´ Zatím jen do dvou měst do Prahy a do Liberce.. Podle dostupných informací bude tour velkolepé protože Tipsport Aréna v Liberci má kapacitu 9 000 lidí!!! Bude to monstrózní show o proti prvnímu tour !!!! Koncert v Praze bude v Lucerně což je také ohromný sál... + V praze si můžete koupit kombinované vstupné jak na koncert EF tak na megashow která se koná v ten samý den (6.12.09) ale ráno.. Zatím se tedy lístky prodávají jen do dvou měst... postupem času se odtajní další 4 města..
Oficiální web o těchto informacích ještě nic neříkal.. takže Fans Web je v přestihu =D Více informací a možnost koupení lístku na tour Ewy Farné (zatím jen dvě města) najdete → ZDE !!!!zdroj:www.ewastar.blog.cz

Ewa píše na facebook :D

17. srpna 2009 v 17:52 | BLANKA |  EWA PÍŠE NA FACEBOOK :o)
relaxing, sleeping, swimming, sunbathing, eating....composing:).....sea, swimming pools, palms, luxury hotel but one room with my brother:(...:D Great holiday- finally... Kisses 4 fans and hope, U have also awsome time!
překlad:
relaxing, spaní, koupání, opalování, stravování .... skládání :)..... moře, bazény, palmy, luxusní hotel, ale jeden pokoj s mým bratrem :(...: D Velké prázdninové-konečně ... Kisses 4 fanoušky a doufáme, U také awsome čas!

Ewa píše :0)

17. srpna 2009 v 17:47 | BLANKA |  EWA PÍŠE NA FACEBOOK :o)
Odjezdzam na urlop nad morze, wec mnie chyba przez dwa tygodnie nie bedzie...Pozdrawiam wszystkich i zycze super reszty wakacji. Jak bedzie internet, to dam znac...trzymajcie sie!! Wasza szesnastolatka:)
překlad:
Odchod na dovolenou k moři, WEC mi výjimkou dvou týdnů nebude ... jsem pozdravit a popřát vám všem velkým zbytek léta. Jak se k internetu, vím to ... Drž se! Vaše szesnastolatka:) kopírovat jen se zdrojem:facebook 

koncerty srpen 2009-září 2009

16. srpna 2009 v 19:02 | BLANKA |  koncerty Ewy :o)
29. 8. 2009

Koncert - Letní kino, Ústí nad Labem

start 16:50
4. 9. 2009

Koncert - Havířovovské slavnosti, areál sportovní haly

start 19:00
27. 9. 2009

Koncert - Strzelin (u Wroclawi) POLSKO

start 20:30, vstup volný

DALSI ANIMACKA

14. srpna 2009 v 10:02 | BLANKA |  Ewa Farna :0)
Photo Flipbook Slideshow Maker

DIPLOMKY SB !!

14. srpna 2009 v 9:38 | BLANKA |  sB
Picture Captions
Picture Captions
Picture Captions
Picture Captions

ZBILÍM SB UDĚLÁM DIPLOMKY ZÍTRA ČAWKY

CHCETE MÍT TAKY ANIMACI ??...

14. srpna 2009 v 9:11 | BLANKA |  pro vás

CHCETE MÍT TAKY ANIMACI BLOGU JAKO MÁM JÁ ?? JESTLI JO NAPIŠTE DO KOMENTÁŘŮ S ČÍM :-) A VAŠÍ ADRESU BLOGU :-) A JÁ JÍ VYROBÍM :-) HOJIKI :d


EWA FARNA PÍŠE : - )

14. srpna 2009 v 9:01 | BLANKA |  EWA PÍŠE NA FACEBOOK :o)
Ewa Farna
Dneska konečně doma, a celý den v posteli s MAC'em- leháááro.....ale upravuju fotky, dělám rozhovory koukám na filmy...polopracovní příjemná pohodička..

Ewa Farna

13. srpna 2009 v 9:30 | BLANKA |  Ewa Farna-pl :0)
Na letošním výročním festivalu Sopot Hit 2009 se stala největším hitem léta 2009 písnička Ewy Farne s názvem Cicho (Ticho). V pátek večer tak rozhodli diváci polské televize TVP2 v přímém přenosu slavnostního večera. Pořad i celý průběh festivalu byl vzhledem ke stému výročí akce o to sledovanější jak diváky, tak i médii.

Ewa Farna obstála ve velice silné konkurenci stálic polské scény a nechala za sebou domácí hvězdy jako Kasiu Kowalskou, Andrzeje Stachurskeho, Piotra Rubika nebo kapelu Pectus.
Teprve patnáctiletá zpěvačka si letos odvezla prvenství hned ze tří festivalů v Polsku:
Opole 2009 - cena Album roku (Cicho)
Sopoty Top Trendy 2009 - cena Nejlepší interpret na internetu roku 2009
Sopoty Hit 2009 - cenu Nejlepší píseň - hit léta 2009 (píseň Cicho)
Moderátoři festivalu uvedli Ewu na scénu metaforou, že patnáctiletá zpěvačka zpívající česky a polsky má v sobě energii českého Temelína. Diváci v amfiteátru Opery Lešna pak skandovali a zpívali hned od prvních tónů, kdy Ewa vstoupila na pódium.
Zpěvačka odehrála svůj set za doprovodu nové kapely, se kterou vyráží v listopadu na česko-slovensko-polské turné. Domácím fanouškům pak nadělí rovných šest koncertů.
Tento týden Ewa oslaví šestnácté narozeniny, a protože je sama ještě stále školou povinná, je už pro její podobně "postižené" fanoušky na pultech prodejen připravena speciální kolekce S Ewou do školy (síť Globus a další papírnictví).

další fotečky zítra !!!

13. srpna 2009 v 8:43 | BLANKA |  Ewy galerie :0)

Fotky z focení 2009 :)

Nedávno jsem fotila v Dejvicích v Národní technické knihovně nové promo fotky, které půjdou na booklet připravované desky, možná chystaného kalendáře i jako fotky doprovázející tourné. Tady je pár " fotek z focení", snad se budou líbit.
Foto- Ondřej Pýcha ( to nejsou tyhle fotky:))
Make-up- Kasia Zalewska
Styling - Ewa:) s teamovou schvalovačkou:)

FOTO: Marek Navrátil, archív Ewykopírovat jen se zdrojem !  zdroj:www.ewafarna.cz